Palgihaarats laadurile SLH 1500

2260  sis. 22% KM

Laos
  • Haaratsi üldlaius 1050 mm, kõrgus 1200 mm
  • Maksimaalne avanemisulatus 1150 mm
  • Hüdrovoolikud komplektis
  • Kinnitused lisame vastavalt laaduritüübile
  • Haaratsi kaal 300 kg
  • Mõeldud laadurile tõstejõuga 1600 kg
  • Toodetud Eestis

Palgihaarats laadurile SLH 1500 on mõeldud palkide teisaldamiseks ja transportimiseks metsatöödel ning laoplatsil. Sobib traktorilaadurile alates 50 hj-st. Haaratsit liigutab keskel üks silinder. Kinnitused saab lisada vastavalt laaduritüübile. Enimlevinud on EURO kinnitus, kuid aastate jooksul on läbikäinud üle 35 erineva kinnitustüübi.

Haaratsiga on väga hea teha ladustamistööd küttepuude tootmisega tegeleval ettevõttel. Haaratsiga saab tõsta toormaterjali etteandelaudadele, laadida maha koormaid. Samas on ka hea teha sorteerimistööd pigistades näiteks üksikpalki haaratsi noka ja alumiste harude vahel.

Põllumajandusettevõtted on haaratsit edukalt kasutanud ka näiteks teleskooplaaduri küljes ning vedanud põldude kraavipervedelt ohtrasti võsa kokku. Palgihaarats laadurile SLH 1500 on hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises metsatöödel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele.

Enamasti valmib toode tellimisel. Laotoode on reeglina ilma kinnitusteta, need lisame hiljem vastavalt laaduri tüübile. E-poest tellides kirjuta lisamärkuse lahtrisse kindlasti soovitud kinnitus tüüp!

Toote failid allalaadimiseks
Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ