Palkide etteandelaud EL 1850H 3 x Hüdrorull

3990  sis. 22% KM

Laos
  •  Mõõdud hammasraamil 1850 mm x 3500 mm ja kõrgus 1000 mm
  •  Rulltee 3 vedava rulliga
  •  Kaasas hüdrovoolikud ja kahesektsiooniline jagaja
  •  Mahutab 3-4 tm toormaterjali
  •  Toodetud Eestis

Palkide etteandelaud EL 1850H 3 x Hüdrorull on mõeldud küttepuude tootmisega tegelevasse tööstusesse. Toode lisatakse puulõhkumismasina külge. On väga tugeva konstruktsiooniga vastupidav tööriist. Palkide etteandelaud on saanud väga head tagasisidet ning aitab tootmist kaasajastada ja vähendada tööjõukulusid.

Etteande hammasraami liigutab kaks hüdrosilindrit, mis saavad oma tööks vajaliku õlisurve läbi kaasas oleva ühesektsioonilise jagaja puulõhkumismasina hüdropumbalt. Jagaja tuleb ühendada pumbast tuleva surve trassi vahele. Hammasraami välimine laius on 1850 mm, ning hammasraami pikkus 3500 mm. Kaldestakaadi pikkus on 3000 mm ja käib poltidega lisaks hammasraami külge. Kaldestakaadi peale on võimalik panna 3-4 tm toormaterjali.

Etteandelaua komplekti kuulub etteandelaud, hüdrosilindrid, hüdrovoolikud ja ühe sektsiooniline jagaja. Selle palkide etteandelaua rulltee on 3 vedava rulliga. Toode valmib peamiselt ettetellimisel. Etteandelaua hüdrotoide on võimalik võtta puulõhkumismasina peapumbalt. Etteandelaud on võimalik panna ka tööle eraldi hüdrojaamalt, sel juhul lisandub hinnale lisahüdrojaama maksumus. Meiepoolsel paigaldusel lisanduvad paigaldusega seotud kulud (tarnsport, lisamaterjalid ja tööaeg).

Toote failid allalaadimiseks
Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ