Tagasahad

Traktori tagasahkade valikus on palju erinevaid mudeleid nii väiksele kui suurele traktorile. Erinevad kastsahad ja ka uuendusena kastsahale külge käiv grader valmidus. Tagaroopsahad on valikus ka erinevate valmidustega. Peamiselt on manuaalse pööramisega sahad, kuid on ka hüdraulilise liigutamisega sahad.

Tagaroopsaha tera on pööratav 360 kraadi ja fikseeritav nurga alla mõlemas suunas. Tera poltidega vahetatav ning soovi korral on võimalik juurde tellida hammastera, millega võimalik talvel jääkonarusi teepeal freesida!

Sobib lumelükkamiseks kui ka pinnase planeerimiseks. Suure seeria sahal on standardis küljes reguleeritavad tugitallad ning eraldi on võimalik juurde tellida ka tugirataste süsteem. Väikse seeria sahal ei ole standardis küljes tugitaldadasid, kuid on võimalik eritellimisel lisada reguleeritavad tugitallad või rattad.

Suure seeria roopsahka on võimalik tellida ka hüdraulilise saha ja poomi liigutamis võimalusega! Tagaroopsahad leiavad peamiselt kasutust lumelükkamisel kodumajapidamises, kuna nendega on hea puhtaks vedada hoovi servasid ja ukseesiseid. Ja samas on võimalik lumi lükkata ühte kohta kokku.

Tagaroopsahad leiavad kindlasti oma koha pinnase ning ehitus töödel. On hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises erinevatel pinnase töödel kui lumelükkamisel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele.

 

  • väiketraktori seeria (12- 30 hobujõulistele) tagaroopsahad laiustega 1500 mm ja 1800 mm
  • suuremate traktorite seeria (alates 30 hj) laiustega 2200 mm ja 2500 mm.
  • Kastsahad
  • Kastsaha GRADER valmidus
  • Lisaterad
  • Tugirattad
Roopsahk TR 2000 profi 2
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ