Tagaroopsahk TR2200 1 x hüdrauliline

HevoSuurRoop
Suurroop 1xH
Suurroop 1xH 1
Suurroop 1xH 4

2074  sis. 22% KM

Laos
  • Laius 2200 mm
  • Saha pööramine hüdrauliliselt 360 kraadi
  • Sahal reguleeritavad tugirattad
  • Kinnitus CAT2 ja CAT3
  • Toodetud Eestis

Tagaroopsaha tera on hüdrauliliselt pööratav 360 kraadi ja fikseeritav nurga alla mõlemas suunas. Tera on poltidega vahetatav ning soovi korral on võimalik juurde tellida hammastera, millega on võimalik talvel jääkonarusi tee peal freesida. Sobib ka lumelükkamiseks ja pinnase planeerimiseks.

Tagaroopsahk TR2200 1 x hüdrauliline seeria sahal on standardis küljes reguleeritavad tugirattad. Tagaroopsahad leiavad peamiselt kasutust lumelükkamisel kodumajapidamises, kuna nendega on hea puhtaks vedada hoovi servasid ja ukseesiseid. Ühtlasi on võimalik lumi lükata ühte kohta kokku.

Tagaroopsahad leiavad kindlasti oma koha ka pinnase- ning ehitustöödel. On hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises erinevatel pinnase töödel kui lumelükkamisel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele.

Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ