Tõstekahvlid

Kolme punkti kinnitusega tõstekahvlid on mõeldud traktorile tagarippsüsteemi külge kinnitamiseks. Laaduri tõstekahvlid on mõeldus esilaaduri külge kinnitamiseks. Kui kliendil on soov oleme teinud ka kahvlile kolmnurk kinnituse.

Kahvli pikkus tagakahvlil on 950 mm ja laadurikahvlil 1200 mm. Tagakahvlite välimine vahe on 750 mm. See on arvestatud nii, et saaks euroalusele (120 cm x 80 cm) laiema külje pealt alla sõita. Reguleeritaval kahvlil annab kahvlid tõsta ka kokku keskele – st saab euroalusele ka kitsama külje pealt alla sõita. Laadurikahvli raam on 1200 mm lai ja need on kõik reguleeritavate käppadega.

Tagumist kahveltõstukit on hea kasutada hoovil või laoplatsil, kui kõik vajalik on ladustatud euroaluste peale. Jäik tõstekahvlid on leidnud palju kasutust ka metsatöödel, kus kahvli peale pannakse 2-meetrised palgid risti ja tuuakse metsast välja.

Tõstekahvel on hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises metsa- ja põllutöödel. Seda on lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele.

Antud toode on olemas ka PRIA kataloogis!

 

  • Erinevad mudelid
  • Tagakahvlid
  • Esilaaduri kahvlid
  • Kahvlid liigutatavad
  • Vajadusel saab lisada kolmnurk kinnituse
  • Eesti toode
Reguleeritav tagakahvel 1
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ