Tagakopad

Tagakopa erinvad mudelid sobivad väiketraktorist kuni suurte traktoriteni. Koppadel on erinevad laiused, erinevad kallutussüteemid ja kinnitused. Valmidus  CAT1, CAT 2, CAT 3. Tagakopp tagahaakesse on kolmepunkti kinnitusega. Tellimisel saab ka kolmnurk kinnitusega.

Tagakopad võimaldavad edukalt vedada mulda, kruusa või näiteks küttepuid. Kui kühvelkopp lukustada, saab kopaga edukalt lükata talvel lund ning vajadusel ka lume transportida teise kohta.

Koppa on edukalt kasutatud ka raskuskastina traktori tagaosas. Kopa lukustussüsteem on ehitatud nii, et saab kallutada ka raskeid koormaid ilma, et peaks kasutama üleliigset jõudu kallutusluku lahti päästmisel. Valikus ka hüdrauliline tagakopp.

Kopa valikul peaks teadma, mille jaoks tagakühvelit enim vaja on. Kui on rohkem raskete pinnaste vedu, siis pigem kitsam, kui on vaja siluda ja kergmaterjale vedada, siis pigem laiem.

Tagakopad on head ja vastupidavad traktori abitööriistad talumajapidamises metsa-, põllu-, või pinnasetöödel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele. Võimalik tellimise peale ka teha koppasid ilma kallutussüsteemita!

See toode on olemas ka PRIA kataloogis!

  • Erinevad laiused ja kinnitused
  • Ilma kallutuseta, manuaalsed ja hüdraulilised kopad
  • Valikus väiketraktori ja suure traktori kopad
  • Eesti toode
Tagakopad hüdrauliliselt kallutav
Tagakopad hüdrauliliselt kallutav
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ