Kartulimuldajad

Hevo Tehnika kolme punkti universaalkinnitusega kartulimuldajad on saadaval 2×3 ja 3×2 piiga.

Kartulimuldajad sobivad erinevatele traktoritele alates 15 hj kuni 50 hj. Vaoajajatel reavahe on reguleeritav 650-750 mm.

Enimlevinud vaoajaja mudel on 3×2 piid versioon ilma kivikaitseta. Sellel kartulimuldajal on võimalik äärmisi muldaja korpuseid nihutada, mille tulemusel saab reavahe panna vajalikule mõõdule.

Kartulimuldaja 2×3 piid on mõeldud spetsiaalselt väiketraktoritele (Jaapani traktorid), mille rataste vahe on 70-80 cm.

Mõlemale muldajale on võimalik tellida ka kartulipanemise valmidus, mis sisaldab vajalikke kinnitusklambreid, istutustoru, istutustoru külge käivat plastikkasti koos kinnituskronsteiniga ja istet.

Valikus on ka kolme punkti universaalkinnitusega kartulimuldaja 3×3 piid kivikaitsega. Sellel on samuti reavahe reguleeritav 650-750 mm. Seda muldajat on võimalik tellida ka 5-sektsioonilisena. Kolme sektsioonilist 3×3 piid kivikaitsega muldajat võimalik samuti tellida koos kartulipanemise valmidusega.

Hevo Tehnika kartulimuldajad on head ja vastupidavad traktori abitööriistad talumajapidamises põllutöödel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele. Need tooted on olemas ka PRIA kataloogis! Muldajatel on kasutusel ainult metallrattad.

Kartulimuldajad on hooajatooted ja valmivad enamasti ettetellimisel, seega tellida toode aegsasti.

Muldaja
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ