Hüdrauliline tagakopp TK 1500

Hudrauliline tagakopp 2 copy
Hudrauliline tagakopp 1
Hudrauliline tagakopp 3
Hudrauliline tagakopp 4

925  sis. 22% KM

Laos
  • Tagakopp hüdraulilise kallutusega
  • Kinnitused CAT2 ja CAT 3
  • Erinevad laiused 1500 mm, 1700 mm, 1900 mm ja 2100 mm
  • Toodetud Eestis

Hüdrauliline tagakopp tagahaakesse kolmepunkti kinnitusega sobib haakesse MTZ, T-40, T-25, lääne- ja hiinatraktoritele. Kopa laius 1500 mm (kaalub 195 kg), sügavus 890 mm ja kõrgus 680 mm.

Tagakopad võimaldavad edukalt vedada mulda, kruusa või näiteks küttepuid. Kui kühvelkopp lukustada, saab kopaga edukalt lükata talvel lund ning vajadusel saab lume transportida teise kohta. Koppa on edukalt kasutatud ka raskuskastina traktori tagaosas.

Kopa valikul peaks teadma, mille jaoks tagakühvlit enim vaja on. Kui on rohkem raskete pinnaste vedu, siis valida pigem kitsam tagakopp. Kui on vaja siluda ja kergmaterjale vedada, siis valida pigem laiem tagakopp.

Hüdrauliline tagakopp luugiga on hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises metsatöödel, põllutöödel või pinnase töödel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele.

 

Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ