Tagakopp luugiga TKL 1400 Hüdrauliline

HevoHydroKopp
Hudro kopp luugiga
Hudro kopp luugiga 2
Hudro kopp luugiga 3

775  sis. 22% KM

Laos
  • Hüdraulilise kallutussüsteemiga
  • Luuk eemaldatav
  • Laius 1400 mm, kõrgus 450 mm, sügavus 650 mm
  • Toote kaal 145 kg (luugisüsteemiga)
  • Kinnitused CAT1
  • Toodetud Eestis

Tagakopp luugiga TKL 1400 hüdrauliline on kallutav tagakopp koos liigendluugiga väiketraktorile. Vajadusel saab luugi üldse eemaldada. Kopa laius 1400 mm, kõrgus 450 mm ja sügavus 650 mm. Toote kaal 145 kg koos luugisüsteemiga.

Tagakopp luugiga saab edukalt vedada mulda, kruusa või näiteks küttepuid. Kui luuk tõsta üles, saab kopaga edukalt lükata talvel lund ning vajadusel saab lume transportida teise kohta. Koppa on edukalt kasutatud ka raskuskastina traktori tagaosas.

Kopa valikul peaks teadma, mille jaoks tagakühvlit enim vaja on. Kui on rohkem raskete pinnaste vedu, siis valida pigem kitsam tagakopp. Kui on vaja siluda ja kergmaterjale vedada, siis valida pigem laiem tagakopp.

Tagakopp luugiga on hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises metsatöödel, põllutöödel või pinnase töödel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele.

Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ