Palgihaarats H1000

VHU7144 copy
VHU7145
VHU7147
VHU7148

1295  sis. 22% KM

Laos
  • Seadme jaoks vajalik 2+2 hüdroväljavõtet (neli voolikut 2,5 m)
  • Haardelaius haarade otstest 1350 mm, haaratsi pikkus 1250 mm, kõrgus 700 mm
  • Toote kaal 185 kg
  • Toodetud Eestis

Palgihaarats H1000 on hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises metsatöödel. Lihtne kasutada ja sobib haakesse paljudele erinevatele väiketraktorile 20-50 hj (Dong Feng, T-25, T-40, Jaapani väiketraktorid).

Seade võimaldab transportida ja vedada metsamaterjali metsast ning kraavipervedelt. Lisaks võimalik ladustada ka ümarmetsamaterjali laoplatsil. Kui on käsil suurem võsalõikus on just see haarats hea abimees, et vedada kokku võsa.

Kui töökäigus ilmneb, et on takistuseks mõni pehme ala, kuhu masinaga peale ei saa minna, siis pakume lisavarustusena haaratsile ka teisaldatavat vintsi. Vintsi saab lihtsasti poltidega haaratsi raamile kinnitada ning vintsi käitab jõuvõtuvõllilt tulev kardaan. Vintsi juhtimine toimub vintsilt metallhoova abil. Vintsil on peal 50 jm trossi, millest jätkub, et tõmmata palgid endale vajalikule kaugusele ja sealt juba edasi haaratsiga transportida. Kuid on võimalik vedada ka selle sama vintsitrossiga, kuna trossiplokil olemas spetsiaalne lukusti, mis lukustab trossiploki kinni.

Toote failid allalaadimiseks
Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ