Väikelaaduri sahk-kopp TKA 1200

1340  sis. 20% KM

Tellimise aeg 14 tööpäeva
  • Üldlaius 1200 mm, kõrgus 720 mm, sügavus 620 mm
  • Maksimaalne avanemisulatus 700 mm
  • Kinnituse maksimaalne lubatud laius 950 mm
  • Hüdrovoolikud komplektis
  • Kaal 125 kg
  • Mõeldud väiketraktori laadurile
  • Toodetud Eestis

 

Väikelaaduri sahk-kopp TKA 1200 leiab kasutust pinnase töödel ja ehitusel. Väikelaaduri sahk-kopp sobib väiketraktori laadurile alates 15 hj-st. Kopa visiiri liigutab kaks silindrit.

Eest avaneva kopaga on väga hea teha erinevaid pinnasetöid kodumajapidamises. Kopaga saab olla abiks ehitustöödel ja laadida maha koormaid. Ühtlasi on hea teha sorteerimistööd kopa visiiri kasutades. Väikelaaduri sahk-kopp TKA 1200 on hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises metsatöödel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele. 

Kopale on võimalik lisada kinnitused SKID, euro või  kinnitused vastavalt kliendi laaduritüübile. Enimlevinud on EURO kinnitus, kuid aastate jooksul on läbikäinud üle 35 erineva kinnitustüübi. Enamasti valmib toode tellimisel. Laos olev toode on reeglina ilma kinnitusteta, need lisame hiljem vastavalt laaduritüübile.

PS! Kopale võimalik lisada kinnitused mille laius maksimaalselt 950mm. E-poest tellides kirjuta lisamärkuse lahtrisse kindlasti soovitud kinnitus tüüp!

 

 

Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ