Väikelaaduri palgihaarats VSLH1000

Väikelaaduri palgihaarats VSLH1000 .5
Väikelaaduri palgihaarats VSLH1000 .4
Väikelaaduri palgihaarats VSLH1000 .3
Väikelaaduri palgihaarats VSLH1000 .2

1342  sis. 22% KM

Laos
  • Haaratsi üldlaius 800 mm, kõrgus 945 mm
  • Maksimaalne avanemisulatus 760 mm
  • Hüdrovoolikud komplektis
  • Kinnitused lisame vastavalt laaduritüübile
  • Haaratsi kaal 150 kg
  • Mõeldud laadurile tõstejõuga kuni 800 kg
  • Toodetud Eestis

Väikelaaduri palgihaarats VSLH1000 on mõeldud palkide teisaldamiseks ja transportimiseks metsatöödel ning laoplatsil. Sobib traktorilaadurile alates 15 hj-st. Haaratsit liigutab keskel üks silinder. Kinnitused saab lisada vastavalt laaduritüübile. Enimlevinud on EURO kinnitus, kuid aastate jooksul on läbikäinud üle 35 erineva kinnitustüübi.

Haaratsiga on väga hea teha ladustamistööd küttepuude tootmisega tegeleval ettevõttel. Haaratsiga saab tõsta toormaterjali etteandelaudadele, laadida maha koormaid. Samas on ka hea teha sorteerimistööd pigistades näiteks üksikpalki haaratsi noka ja alumiste harude vahel.

Põllumajandusettevõtted on haaratsit edukalt kasutanud ka näiteks teleskooplaaduri küljes ning vedanud põldude kraavipervedelt ohtrasti võsa kokku. Väikelaaduri palgihaarats VSLH1000 on hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises metsatöödel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele.

Enamasti valmib toode tellimisel. Laotoode on reeglina ilma kinnitusteta, need lisame hiljem vastavalt laaduri tüübile. E-poest tellides kirjuta lisamärkuse lahtrisse kindlasti soovitud kinnitus tüüp!

Toote failid allalaadimiseks
Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ