Palgivints palgihaaratsile PVH-2

HevoPalgivints
Palgivints haaratsile 9
Palgivints haaratsile 8 1
Palgivints haaratsile 7

1195  sis. 22% KM

Laos
  • Palgivintsi käitab jõuvõtuvõll
  • Vints kinnitub haaratsile poltidega, plokiratas kinnitub kesktõmmitsa poltide alla
  • Veotrossi pikkus 50 m
  • Veotrossi läbimõõt 8 mm
  • Vintsi tõmbejõud 3500 kg
  • Vintsi kaal 70 kg
  • Toodetud Eestis

Palgivints palgihaaratsile PVH-2 on mõeldud lisavarustusena palgihaaratsile H1500 ja H1000. Sobib haakesse koos haaratsiga erinevatele traktoritele (20-80 hj). On hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises metsatöödel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele.

Seade võimaldab transportida ja vedada metsamaterjali kokku pehmetelt aladelt metsas ning kraavipervel. Kui on käsil suurem võsalõikus on just see vints lisavarustusena haaratsile hea abimees, et vedada kokku võsa. Palgivints palgihaaratsile PVH-2 saab lihtasasti poltidega haaratsi raamile kinnitada, ning vintsi käitab jõuvõtuvõllilt tulev kardaan. Vintsi juhtimine toimub vintsilt metallhoova abil. Vintsil on peal 50 jm trossi, millest jätkub et tõmmata palgid endale vajalikule kaugusele ja sealt juba edasi haaratsiga transportida. On võimalik vedada ka sama vintsi trossiga, kuna trossiplokil olemas spetsiaalne lukusti, mis lukustab trossiploki kinni.

Hevo Tehnika mõlemal haaratsi mudelil  H1500 ja H1000 on olemas vintsi paigaldusvalmidus. Seega saab vintsi soetada ja lisada igal ajal.

Toote failid allalaadimiseks
Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ