Palgihaarats H1500

1795  sis. 22% KM

Laos
  • Mõõtmed: 145 x 120 x 90 cm
  • Haardelaius haarade otstest 2150 mm
  • Toote kaal: 270 kg
  • Lisavarustusena teisaldatav vints
  • Toodetud Eestis

PS! Seadme jaoks on vajalik 2+2 hüdroväljavõtet (neli voolikut 2,5m).

Hevo Tehnika palgihaarats sobib haakesse 50-120 hj traktorile, (MTZ-tüüpi traktorile, T-40-le ja lääne traktoritele). Palgihaarats H1500 haardelaius haarade otstest on 2150mm, haaratsi pikkus on 1450mm ja kõrgus on 900mm. Seade võimaldab transportida ja vedada metsamaterjali metsast ning kraavipervedelt. Lisaks on võimalik ladustada ka ümarmetsamaterjali laoplatsil.

Kui on käsil suurem võsalõikus on just see haarats ka hea abimees, et vedada kokku võsa. Kui töökäigus ilmneb, et on takistuseks mõni pehme ala, kuhu masinaga peale ei saa minna, siis pakume lisavarustusena haaratsile ka teisaldatavat vintsi. Vintsi saab lihtasasti poltidega haaratsi raamile kinnitada ning vintsi käitab jõuvõtuvõllilt tulev kardaan. Vintsi juhtimine toimub vintsilt metallhoova abil. Vintsil on peal 50 jm trossi, millest jätkub et tõmmata palgid endale vajalikule kaugusele ja sealt juba edasi haaratsiga transportida. Kuid on võimalik vedada ka selle sama vintsitrossiga, kuna trossiplokil on olemas spetsiaalne lukusti, mis lukustab trossiploki kinni.

Palgihaarats H1500 on hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises metsa- ja võsatöödel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele.

Toote failid allalaadimiseks
Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ