Kerge juurimise reha-haarats KRH 1200

1265  sis. 22% KM

Laos
  • Laius 1200 mm ja kõrgus 850 mm
  • Maksimaalne avanemisulatus 1025 mm
  • Hüdrovoolikud komplektis
  • Kihva otsad HARDOX
  • Kinnitused lisame vastavalt laaduritüübile
  • Kaal vastavalt 150 kg
  • Mõeldud traktorilaadurile
  • Toodetud Eestis

Kerge juurimise reha-haarats KRH 1200 on mõeldud kinnitamiseks traktorilaadurile kiirkinnitusega. Võimaldab maa seest välja kangutada kivisid, juurida kergemaid juurikaid, riisuda kokku oksa- ja kõdujääke ning neid koondada hunnikusse. Ühtlasi on võimalik reha-haaratsiga teisaldada puid, kive, adru või prügi.

Kerge juurimise reha-haaratsi mudeliga KRH 1200 on väga hea teha haljastus- ja hooldustööd sellega tegelevatel ettevõtetel. Samuti ka koduses talumajapidamises vajalik tööriist. Haaratsiga saab tõsta toormaterjali etteandelaudadele, laadida maha koormaid. On hea ja vastupidav traktori abitööriist talumajapidamises metsatöödel. Lihtne kasutada ja sobib paljudele erinevatele traktoritele.

Haaratsi kihva otsad on valmistatud HARDOX terasest, mis tagab nende tugevuse ja kulumisvastupidavuse. Kinnitused SKID, euro või vastavalt kliendi soovitud laaduritüübile. Sobib traktorilaadurile alates 15 hj -60 hj. Haaratsit liigutab keskel üks silinder. Kinnitused saab lisada vastavalt laaduritüübile. Enimlevinud on EURO kinnitus, kuid aastate jooksul on läbikäinud üle 35 erineva kinnitustüübi.

PS! Enamasti valmib toode tellimisel. Laos olevad tooted tulevad reeglina ilma kinnitusteta, need lisame hiljem vastavalt laaduritüübile. Enne tellimist tuleb kinnitustüüp kindlaks teha.

Toote failid allalaadimiseks
Toodame ise, siin samas Eestis

Meie põhitoodanguks on põllu- ja metsatehnika haakeriistad ja valikus on 70-80 erinevat tootemudelit.

Meie toodang on leidnud klientide poolt heakskiidu ning ekspordime ca 40 % toodetest. Tooteid müüme tänasel päeval Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Norras, Austrias, Rootsis, Belgias.

Soovi korral saad meile külla tulla!

Hevo tootmise asukoht
7
töötajat
1500
toodet aastas
1000
ruutmeetrit tootmispinda
Küsimuste korral võta
julgelt ühendust
Hevo kontakt
Hevo Tehnika OÜ